Cameo Elegant 3 - skanowanie jamy ustnej

Komputerowe projektowanie uśmiechu w Centrum Stomatologii Dental Pearl w Mikołowie

Specjalistyczne leczenie chirurgiczne z zastosowaniem wirtualnych metod komputerowego upiększania uśmiechu


W centrum stomatologii Dental Pearl Mikołów zawsze stawiamy na najnowocześniejsze technologie, precyzję i jakość wykonywanego leczenia. Kolejnym, naturalnym krokiem w doskonaleniu metod leczenia oraz wykonywania uzupełnień protetycznych zarówno klasycznych, jak i w implantoprotetyce było wprowadzenie do praktyki klinicznej wirtualnego planowania leczenia, zwłaszcza przydatnego w skomplikowanych zabiegach chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej czy implantologii, protetyki cyfrowej oraz precyzyjnych technologii CAD/CAM.
 
Wirtualne planowanie w oparciu o techniki 3D umożliwia precyzyjne zaplanowanie najbardziej zaawansowanych zabiegów chirurgii jednego dnia i nieraz stanowi bezpośrednią implementację metod stosowanych w Oddziałach Chirurgii Szczękowo – Twarzowej. W ramach zabiegów specjalistycznych, w NZOZ Daniel Szram Dental Pearl przeprowadzamy wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo – twarzowej i stomatologicznej, możliwe do wykonania w ramach chirurgii jednego dnia i niedostępne w ogólnych gabinetach stomatologicznych. Począwszy od zabiegów wszczepiania implantów zębowych wraz z zabiegami przygotowującymi do tego typu odtwarzania braków zębowych, poprzez usuwanie zębów zatrzymanych, torbieli i guzów zębopochodnych oraz innych zmian patologicznych zlokalizowanych w obrębie kości szczękowych, tkanek miękkich twarzy i szyi po zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy, diagnostykę onkologiczną wykonywanie biopsji guzów i usuwanie niektórych nowotworów twarzy i szyi w ramach chirurgii jednego dnia(przygotowanie do tego typu zabiegów obejmuje szczegółową diagnostykę oraz kwalifikację do zabiegu w ramach lecznictwa ambulatoryjnego). Wszelkie zabiegi chirurgiczne planowane są w oparciu o diagnostykę 3D, wirtualne planowanie, a w niektórych przypadkach stosujemy modele stereo litograficzne i druk 3D.
 
W protetyce stomatologicznej oraz implantoprotetyce z powodzeniem oraz doskonałymi rezultatami leczenia stosujemy najnowszej generacji trójwymiarowy skaner wewnątrzustny Cameo Elegant 3. Skaner ten jest przełomowym urządzeniem w protetyce stomatologicznej i przenosi ten dział stomatologii w obszar protetyki cyfrowej. Najważniejsze zalety skanerów 3D to brak konieczności wykonywania jakichkolwiek wycisków zębów i jamy ustnej (zdecydowanie większa wygoda oraz brak nieprzyjemnych odczuć dla pacjenta, wynikających głównie z umieszczania niesmacznej masy wyciskowej w ustach), zwykle brak konieczności wykonywania przymiarek prac protetycznych, precyzja i estetyka bez porównania wyższa w stosunku do protetyki klasycznej oraz czas oczekiwania na gotowe prace protetyczne, który skrócił się obecnie do kilku dni w przypadku prac rozległych, do nawet 2 dni oczekiwania w przypadku prac mniejszych (np. pojedyncza korona, most 3 punktowy).
 
Szczegółowych informacji na temat specjalistycznego leczenia chirurgicznego z zastosowaniem wirtualnych metod, komputerowego upiększania uśmiechu oraz wykonywania prac protetycznych i implantoprotetycznych na bazie skanów 3D Cameo Elegant 3 udziela dr n. med. Daniel Szram. W tym celu zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem 503846743 lub na konsultację bezpośrednio w gabinecie stomatologicznym, gdzie szczegółowo będziemy mogli zaplanować optymalne leczenie i udzielić wszelkich informacji na nurtujące Państwa pytania.

Zabiegi komputerowego projektowania uśmiechu w Centrum Stomatologii Dental Pearl w Mikołowie świadczone są w atrakcyjnych cenach. Akceptujemy płatności gotówką oraz w formie elektronicznej. Ceny zabiegów mieszczą się w granicach od PLN 100.00 do PLN 2000.00.
Więcej na ten temat znajdziesz w Cenniku Usług Dental Pearl

Komputerowe projektowanie uśmiechu w Dental Pearl Mikołów
Komputerowe projektowanie uśmiechu, gabinet dentystyki Dental Pearl
wordMarkLogo

Komputerowe projektowanie uśmiechu, Centrum Stomatologii Denatal Pearl
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 134
☎ +48 503846743
e-mail: info@dentalpearl.pl

by Daniel Szram, Mikołów, modyfikowano 2022-11-14 / utworzono 2022-09-26

FAQ - zabiegi z stomatologii estetycznej

Co oznacza DSD w stomatologii - Digital Smile Design?

DSD w stomatologii to skrót od Digital Smile Design czyli po polsku komputerowe projektowanie uśmiechu. Nowoczesna stomatologia zajmie się Twoim uśmiechem! Projektowanie uśmiechu zaczyna się od zebrania materiałów i od przeglądu uzębienia. Wykonuje się zdjęcia w celu wychwycenie wszystkich cech uśmiechu pacjenta. Zebrany materiał pozwala na stworzenie projektu graficznego do dalszej pracy. Metoda Digital Smile Design pozwala na opracowanie docelowego kształtu określonego długością, strukturą i kolorem zębów w wersji cyfrowej, a tym samym eliminuje korekty na etapie protetycznym.

Ile kosztuje zabieg komputerowego upiększenia uśmiechu w Dental Pearl?

Pełną informację o planowanym koszcie i sposobie leczenia otrzymasz po konsultacji ze stomatologiem, pełnej diagnostyce i omówieniu planu działań. Jeśli rozważasz metamorfozę uśmiechu w naszym gabinecie stomatologicznym uzgodnij termin wizyty. Zlecimy niezbędne badania by określić zakres leczenia. Niestety nawet staranny opis sytuacji czy zdjęcie nie zastąpi profesjonalnych procedur by określić problem stomatologiczny i wynikający stąd metody leczenia. Zapraszamy do kontaktu 503846743

Jak długo trwa komputerowe projektowanie uśmiechu?

Szczegółowych informacji na temat specjalistycznego leczenia chirurgicznego z zastosowaniem wirtualnych metod, komputerowego projektowania uśmiechu oraz wykonywania prac protetycznych i implantoprotetycznych na bazie skanów 3D Cameo Elegant 3 udziela dr n. med. Daniel Szram. W tym celu zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem 503846743 lub na konsultację bezpośrednio w gabinecie stomatologicznym, gdzie szczegółowo będziemy mogli zaplanować optymalne leczenie i udzielić wszelkich informacji na nurtujące Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami
 
Polecamy kontakt bezpośredni
☎ +48 503846743
 
📧 info@dentalpearl.pl
 
ul. Rybnicka 134, Mikołów
🅿️ Rybnicka 132
Centrum Stomatologii Dental Pearl

43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 134, 🅿️ wjazd: Rybnicka 132

Dental Pearl   ≫  homePage   ≫  Komputerowe projektowanie uśmiechu