Współpracujemy z:

FAQ - o zabiegach stomatologicznych w klinice Dental Pearl

Jakie usługi stomatologiczne oferuje gabinet dentystyczny Dental Pearl?

Najbardziej ogólnym przedstawieniem oferty gabinetu dentystycznego Dental Pearl jest prezentowany na w3 cennik. W cenniku wymieniono typowe usługi dentystyczne i zabiegi stomatologiczne wraz z ich cenami, które staramy się aktualizować na bieżąco. Stanowią one wskazówkę co do kosztów leczenia lecz - co należy podkreślić - ostateczna cena zależeć może od stanu uzębienia, zastosowanej metody leczenia itp. czynników indywidualnych Pacjenta.

Jakie zabiegi przeprowadza chirurg szczękowo-twarzowy?

Zakres chirurgii szczękowo-twarzowej jest niezwykle szeroki. Chirurg szczękowy posiada rozległą wiedzą z zakresu stomatologii, onkologii, chirurgii ogólnej i estetycznej. Konieczna jest także znajomość z takich dziedzin jak laryngologia, neurochirurgia czy okulistyka.
Ponadto chirurg szczękowy może wykonywać szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, urazowej tzw. traumatologia czaszkowo-szczękowo-twarzowa czy chirurgii onkologicznej.
Tutaj wymieńmy jedynie najbardziej podstawowe zabiegi, takie jak ekstrakcje czyli usuwanie zębów, odsłanianie zębów zatrzymanych, resekcje wierzchołka korzenia, usuwanie zmian błony śluzowej, hemisekcje, chirurgiczne przygotowanie do leczenia protetycznego, implantoprotetyka stomatologiczna, usuwanie torbieli twarzoczaszki, chirurgia periodontologiczna, a nawet leczenie łagodnych i niektórych złośliwych nowotworów w obszarze jamy ustnej.

Czy można dokleić zęba do protezy?

Najlepiej udać się do lekarza stomatologa, u którego wykonana była proteza w celu specjalistycznej konsultacji, aby podjąć właściwą decyzję co do planu leczenia. Jeżeli na podstawie badania przedmiotowego lekarz stomatolog oceni jako zasadne usunięcie złamanego zęba i dalej wstawienie nowego zęba do protezy, to zacznie od wykonania wycisku z protezą. W oparciu o wzorzec technik dostawi brakujący ząb do protezy, a następnie lekarz wykona zabieg usunięcia zęba. Oczywiście należy też rozważyć skanowanie zębów znanym także jako cyfrowy wycisk zębów.

Skontaktuj się z nami
 
Polecamy kontakt bezpośredni
☎ +48 503846743
 
📧 info@dentalpearl.pl
 
kontaktul. Rybnicka 134, Mikołów
🅿️ Rybnicka 132
Centrum Stomatologii Dental Pearl

43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 134, 🅿️ wjazd: Rybnicka 132

O klinice leczenia zębów Dental Pearl w Mikołowie - wyposażenie i współpraca

Przyjazny gabinet stomatologiczny - leczenie zębów to Nasza Misja


Mamy przyjemność powitać Państwa na witrynie gabinetu stomatologicznego Dental Pearl z siedzibą w Mikołowie. Naszą pasją i podstawowym celem naszej działalności jest zapewnienie usług dentystycznych na najwyższym poziomie, dających pełną satysfakcję naszym Pacjentom.
Nasz Gabinet Stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, stosujemy materiały stomatologiczne czołowych producentów światowych, procedury zgodne z ogólnie przyjętymi standardami co gwarantuje Państwu jakość i bezpieczeństwo leczenia.
Dental Pearl to kompleksowa opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie za rozsądną cenę. Bezbolesne leczenie zębów, z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i przy wykorzystaniu najnowszych technologii w dziedzinie stomatologii i protetyki stomatologicznej.
Planowane przyjmowanie pacjentów, bez zbędnych kolejek daje pełen komfort leczenia, a lekarz prowadzący może poświęcić się wyłącznie jednemu pacjentowi. Doskonały sprzęt stomatologiczny stwarza poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nasz Pacjent odczuwa opiekę a nie zagrożenie jakie zwykle towarzyszy wizycie u dentysty.
To my oraz doskonały sprzęt stomatologiczny pomożemy Państwu pozbyć się problemów stomatologicznych. Poprawne diagnozowanie, zaplanowanie i przeprowadzenie skutecznego leczenia, to nasz sposób na przywrócenie zdrowego uśmiechu na Twojej twarzy.
By zagwarantować wysoki poziom leczenia, stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych sympozjach i szkoleniach. Także współpraca z renomowanymi firmami stomatologicznymi jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych zabiegów.

W skrócie o wyposażeniu gabinetu dentystycznego.
Dental Pearl to nowoczesny gabinet stomatologiczny, wyróżniający się znakomitymi osiągnięciami w dbałości o zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów. Bogate praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza sprawia, że gabinet Dental Pearl to synonim kompleksowego bezbolesnego i przyjaznego leczenia zębów. Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii, gabinet jest w stanie świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym, europejskim poziomie. Umiejscowienie gabinetu w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dobrym połączeniem komunikacyjnym sprawia, że dojazd do niej jest wyjątkowo prosty i komfortowy.
Naszą misją jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech Was wszystkich. Wyjątkową pozycję naszego gabinetu potwierdza również jej ocena w oczach Pacjentów. Dental Pearl odbierany jest, jako miejsce przyjazne dla Każdego. Tak dobrą opinię zyskaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Pacjenta. Starając się sprostać oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej nasz gabinet, zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku.
Zgodnie z wyznawaną filozofią jakości, każde urządzenie w gabinecie jest najnowszej generacji, spełniające normy i standardy obowiązujące we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Fotel stomatologiczny
W pełni komputerowo programowany, zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonywanych zabiegów. Termoformowalna tapicerka sprawia, że jest wyjątkowo wygodny dla pacjenta, nawet podczas długiej wizyty.
Komputerowe znieczulenie - The Wand
Umożliwia całkowicie bezbolesne podanie znieczulenia, dzięki czemu leczenie staje się przyjemniejsze i bezstresowe.
Lampa wybielająca - ZOOM Advanced Power
Innowacyjna konstrukcja lampy umożliwia wybielenie zębów na jednej wizycie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje uszkodzeń szkliwa, a efekt jest długotrwały. Jednorazowo można uzyskać zmianę koloru zębów nawet o kilka odcieni.
Endometr Propex II
Komputer do mierzenia długości kanału korzeniowego i lokalizacji wierzchołka korzenia zęba w trakcie jego leczenia. Pozwala to na precyzyjne leczenie kanałowe zębów.
System wypełniania kanałów - Thermaprep Plus
Urządzenie używane w endodoncji, umożliwiające dokładne, szczelne i trójwymiarowe wypełnienie kanałów korzeniowych na ciepło.
Piaskarka EMS
Narzędzie służące do usuwania osadu i nalotu z zębów.
Pompa ssąca
Służy do szybkiego i dokładnego osuszania jamy ustnej, ewakuacji nadmiaru śliny i wody, dająca komfort pracy lekarza i pacjenta. Wyposażona w system dezynfekcji.

Zabiegi w Dental Pearl świadczone są w atrakcyjnych cenach. Orientacyjnie - koszt zabiegów od PLN 100.00 a PLN 4000.00. Akceptujemy płatności gotówką oraz w formie elektronicznej. Podany tutaj zakres cenowy usług obejmuje szerokie spectrum zabiegów dentystycznych, zależy np. od stanu klinicznego uzębienia itd..
Więcej na ten temat znajdziesz w Cenniku Usług Dental Pearl

O klinice Dental Pearl Mikołów
O klinice Dental Pearl Mikołów
wordMarkLogo

Wyposażenie i współpraca - Centrum Stomatologii Denatal Pearl
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 134
☎ +48 503846743
e-mail: info@dentalpearl.pl

by Daniel Szram, Mikołów, modyfikowano 2023-02-01 / utworzono 2022-10-14

Dental Pearl   ≫  homePage   ≫  O klinice