Nasz zespół

Gabinet dentystyczny Dental Pearl w Mikołowie tworzą doskonale przygotowani lekarze stomatolodzy, dentyści - dr n. med Daniel Szram, lek. med. Ołena Moskalenko, asystentka chirurgiczna i dyplomowana higienistka Justyna Jakimiuk-Szram oraz dyplomowana higienistka stomatologiczna Agnieszka Kozłowska. Kompleksowo dbają o zęby pacjentów - dzieci i dorosłych. Od onkologicznej chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej przez endodoncję mikroskopową po stomatologię ogólną, protetykę, higienizację i szereg innych zabiegów stomatologicznych.

Więcej o personelu Dental Pearl, to - gabinet dentystyczny dla dzieci i dorosłych

Zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną, stomatologiczną dla całej rodziny.


Pracownicy - lekarze dentyści i asystentki stomatologii - współpracujący ze sobą i z pacjentem, empatyczni, doświadczeni i cierpliwi gwarantują przyjazną atmosferę i fachową obsługę. Opiekuńcze i pogodne asystentki są gotowe sprostać Państwa oczekiwaniom starając się utrzymać komfort zabiegów, atmosferę docenianą przez wszystkich pacjentów. Szanujemy czas naszych Pacjentów.
Zespół tworzą lekarze specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, leczeniu kanałowym pod mikroskopem, chirurgii stomatologicznej, wszczepianiu implantów zębowych, leczeniu dzieci, oraz protetyce i stomatologii estetycznej, jesteśmy w stanie pomóc prawie wszystkim zgłaszającym się pacjentom.
Klinika Dental Pearl działa od 2011 roku. Założycielem i właścicielem kliniki jest dr n. med. Daniel Szram - specjalista w zakresie chirurgii-szczękowo twarzowej także onkologicznej. Doświadczenie zawodowe oparte na wielu przeprowadzonych z sukcesem operacjach gwarantuje wykonywanie zabiegów bezpieczne i na najwyższym poziomie.
Filarem w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem jest lubiana i ceniona przez Pacjentów lek. dent. Ołena Moskalenko. To Ona zadba o Twoje zęby ! Specjalizuje się w stomatologii ogólnej dzieci i dorosłych i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz kanałowym pod mikroskopem, także ponownym leczeniem kanałowym - reendodoncją. Doskonale i z wielkim wyczuciem dla Pacjenta wykonuje takie zabiegi jak np. usuwanie próchnicy, oczyszczanie kanałów z zainfekowanej miazgi oraz wypełnianie kanałów na gorąco metodą kondensacji pionowej przy użyciu urządzenia Gutta Smart - Dentsply Sirona. Z wielkim wyczuciem zakłada wypełnienia światłoutwardzalne czy estetycznie odbudowuje korony zębów.
Celami Kliniki były i pozostają kompleksowość usług i dbałość o wykonywanie zabiegów wg najwyższych standardów procedur medycznych oraz pełne zaangażowanie w kontakcie z naszymi pacjentami. Pracownicy ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje dzięki uczestniczeniu w kursach, konferencjach i innych formach dokształcania. Personel posiada wymagane kwalifikacje, lekarze posiadają tytuły naukowe i specjalizacje. Na poszczególnych stronach w3 dedykowanych pracownikom prezentujemy świadectwa uczestnictwa w kursach, szkoleniach itp.

Nasi dentyści zadbają o Twoje zęby. Zabiegi w Dental Pearl to dostępne ceny, dostępne płatności gotówką lub w formie elektronicznej. Orientacyjnie - koszt zabiegów od PLN 50.00 a PLN 4000.00 Podany zakres cenowy usług obejmuje szerokie spectrum zabiegów dentystycznych, lecz zależy np. od stanu klinicznego uzębienia itd.
Więcej na ten temat znajdziesz w Cenniku Usług Dental Pearl

lekarze dentyści leczący zęby dorosłych i dzieci w Dental Pearl
Lekarze dentyści leczący zęby dorosłych i dzieci w Dental Pearl
wordMarkLogo

Implanty i Chirurgia Szczękowo-Twarzowa - Centrum Stomatologii
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 134
☎ +48 503846743
e-mail: info@dentalpearl.pl

by Daniel Szram, Mikołów, modyfikowano 2023-02-07 / utworzono 2022-09-14

FAQ - higienizacja oraz leczenie dorosłych i dzieci „O Nas czyli lekarze dentyści

Czy Dental Pearl posiada specjalistów z zakresu onkologicznej chirurgii szczękowo-twarzowej?

Klinika Dental Pearl działa od 2011 roku. Założycielem i właścicielem kliniki jest dr n. med. Daniel Szram - specjalista w zakresie chirurgii-szczękowo twarzowej także onkologicznej. Doświadczenie zawodowe oparte na wielu przeprowadzonych z sukcesem opercjach gwarantuje wykonywanie zabiegów bezpieczne i na najwyższym poziomie. Więcej o doktorze Danielu znajdziesz na dedykowanej stronie. Zapraszamy.

Czy zespół prowadzi leczenie endodontyczne?

Leczenie endodontyczne pod mikroskopem prowadzi lubiana i ceniona przez Pacjentów lek. dent. Ołena Moskalenko. Specjalizuje się w stomatologii ogólnej dzieci i dorosłych i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz kanałowym pod mikroskopem, także ponownym leczeniem kanałowym - reendodoncją. Więcej znajdziesz na stronie poświęconej Ołenie. Zapraszamy.

Kto zajmuje się procedurami Guided Biofilm Therapy?

Higienizacje w protokole Guided Biofilm Therapy, wybielanie Zoom Advanced Power, diagnostyka skanerem 3D Cameo 3 Elegant, asysta w zabiegach chirurgicznych i w stomatologii zachowawczej to domena Dyplomowanej Higienistki Stomatologicznej Justyny. Więcej o Justynie znajdziesz na dedykowanej stronie. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami
 
Polecamy kontakt bezpośredni
☎ +48 503846743
 
📧 info@dentalpearl.pl
 
Dental Pearl na mapach Googleul. Rybnicka 134, Mikołów
🅿️ Rybnicka 132
Centrum Stomatologii Dental Pearl

43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 134, 🅿️ wjazd: Rybnicka 132

Dental Pearl   ≫  homePage   ≫  O nas