ile kosztuje wybielanie zębów laserowe wybielanie zębów domowe sposoby na wybielanie zębów kosmetyczne wybielanie zębów wybielanie zębów wybielanie zębów cena wybielanie a plomby wybielanie a wypelnienia wybielanie a aparat ortodontyczny wybielanie a szkliwo wybielanie czy licówki czy wybielanie zębów boli czy wybielanie zębów jest szkodliwe czy wybielanie zębów niszczy szkliwo czy wybielanie zębów lampą jest szkodliwe wybielanie dentystyczne

Stomatologia estetyczna

Usługi stomatologii estetycznej świadczone w Dental Pearl.

Umów się już dziś! - wybielanie, licówki ceramiczne, korony i mosty porcelanowe, estetyczne wypełnienia i wiele innych.


Klinika Dental Pearl to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji oraz specjalistycznego leczenia chirurgicznego w zakresie chirurgii szczękowo – twarzowej, niedostępnym w Rejonowych Poradniach Stomatologii Ogólnej.
 
Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe usługi, które przywrócą piękny uśmiech nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Koncentrujemy się na profilaktyce, eliminowaniu chorób przyzębia, leczeniu zachowawczym i endodontycznym oraz uzupełnianiu braków zębowych dzięki leczeniu protetycznemu i implantologicznemu.
 
Nasz gabinet jest stworzony z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt i materiały dostępne w stomatologii. W ramach stomatologii ogólnej i estetycznej świadczymy usługi stomatologiczne w pełnym zakresie, a przed wszystkim oferujemy:

 1. Leczenie próchnicy poprzez jej skuteczne usuwanie i wykonywanie estetycznej odbudowy tkanek zęba niezależnie od rozmiaru ubytków od drobnych ubytków obejmujących jedną powierzchnię zęba po rozległe, estetyczne odbudowy koron zębów z wykorzystaniem wkładów koronowo – korzeniowych indywidualnych, lanych i wykonanych z włókna szklanego, poprzedzone leczeniem kanałowym (endodontycznym pod mikroskopem),
   
 2. Leczymy choroby przyzębia, dziąseł, paradontozę, ubytki klinowe, abrazje i erozje zębów,
   
 3. Prowadzimy kompleksowe terapie w schorzeniach takich jak np. bruksizm, polegające na eliminacji przeciążeń zwarciowych, korekcie zgryzu, artykulacji i okluzji oraz wykonywaniu szyn relaksacyjnych w oparciu o skany szybkie skany zewnątrzustne 3D,
   
 4. Nie przebieramy w środkach! Wykonujemy leczenie kanałowe (endodontyczne) oraz ponowne leczenie kanałowe (reendodontyczne) w najwyższych światowych standardach, wykorzystując sprzęt najwyższej jakości. Stosujemy standardowo mikroskop endodontyczny, maszynowe opracowywanie kanałów, a także wypełnianie kanałów metodą kondensacji pionowej gutaperki na gorąco z wykorzystaniem urządzenia Gutta Smart. Wieloletnie doświadczenie w tego typu zabiegach oraz najwyższej jakości materiały i precyzyjne urządzenia dają gwarancję leczenia na najwyższym poziomie obarczonego minimalnym ryzykiem powikłań.
   
 5. Podejmujemy wezwania leczenia w każdym przypadku nie wymagającym leczenia szpitalnego.
   
 6. Wykonując procedury bondingu polegające na minimalnie inwazyjnej zmianie koloru i kształtu zębów, wykorzystujemy materiały kompozytowe zawierające drobiny ceramiki i porcelany, przez co jesteśmy w stanie uzyskać doskonałe rezultaty estetyczne leczenia pod postacią tzw. Hollywood Smile.
   
 7. Osobom nieusatysfakcjonowanym kolorem swoich zębów proponujemy wybielanie gabinetowe na jednej wizycie wykorzystując numer 1 na świecie wśród lamp do wybielania, mianowicie Philips Zoom! Advanced Power, a także wybielanie domowe metodą nakładkową. Nakładki wykonujemy w technologii skanów 3D Cameo Elegant 3, gdzie poza precyzją wykonania otrzymujemy nakładki wybielające w ciągu 3 dni roboczych.
   
 8. Każdemu pacjentowi zalecamy na początku leczenia oraz w razie potrzeby, przeprowadzenie profesjonalnej higienizacji zębów w protokole Guided Biofilm Therapy. Jest to obecnie złoty standard postępowania w specjalistyczniej profilaktyce i higienie jamy ustnej. Procedura pozwala na całkowite usunięcie biofilmu, złogów nazębnych i kamienia nazębnego zarówno nad jak i poddziąsłowego poprzez piaskowanie, skaling ultradźwiękowy oraz polerowanie powierzchni zębów. Dopełnieniem procedury jest profesjonalna, uodparniająca przed próchnicą zębów, fluoryzacja.
   
 9. W przypadku odbudowywania braków zębowych świadczymy pełen wachlarz usług stomatologicznych, od najprostszych budżetowych rozwiązań pod postacią protez ruchomych osiadających, poprzez protezy szkieletowe z estetycznymi elementami precyzyjnymi (zasuwami, zatrzaskami), aż po złożone prace protetyczne oparte na implantach zębowych – odtwarzanie pojedynczych ubytków zębowych, odbudowa kilku brakujących zębów po złożone rekonstrukcje zgryzu u pacjentów bezzębnych borykających się z problemem zaniku kości (np. All on 4 implants). W tych przypadkach wykonujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo –twarzowej – między innymi augmentacje kostne polegające na wykonywaniu przeszczepów kostnych ksenogenicznych lub autogenicznych.
   
 10. Na każdym etapie leczenia posiłkujemy się skanerem wewnątrzustnym 3D Cemeo Elegant 3 oraz nowoczesnymi technikami wirtualnego planowania. Dzięki wsparciu tych technologii uzyskujemy maksymalnie dobry wynik leczenia, niedostępny klasycznymi metodami leczenia, zarówno na etapie diagnostyki i przygotowywania do leczenia jak i w ostatnim etapie wykonywania precyzyjnych prac protetycznych.
   
 11. Dla maksymalnego komfortu pacjenta w Stomatologia Dental Pearl stosujemy szeroki wachlarz znieczuleń, od prostych powierzchownych i nasiękowych znieczuleń miejscowych, poprzez bardziej specjalistyczne znieczulenia przewodowe, gdzie środek znieczulający podawany jest w pobliżu pnia nerwu zaopatrującego dany obszar anatomiczny objęty działaniem terapeutycznym, po bardzo skomplikowane znieczulenia ogólne wykonywane przez doświadczony zespół anestezjologiczny.
   

Usługi stomatologii estetycznej w Dental Pearl świadczone są w atrakcyjnych cenach. Akceptujemy płatności gotówką oraz w formie elektronicznej. Zakres cenowy usługi zależy m.in. od stanu klinicznego uzębienia. Orientacyjnie - zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej mieszczą się w zakresie od PLN 100.00 a PLN 600.00.
Więcej na ten temat znajdziesz w Cenniku Usług Dental Pearl

Zabiegi stomatologii estetycznej, gabinet dentystyki Denatal Pearl
Zabiegi stomatologii estetycznej, ilustracja
wordMarkLogo

Zabiegi stomatologii estetycznej, gabinet stomatologii Denatal Pearl
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 134
☎ +48 503846743
e-mail: info@dentalpearl.pl

by Daniel Szram, Mikołów, modyfikowano 2022-11-03 / utworzono 2022-08-14

FAQ - zakres usług w zakresie stomatologii estetycznej

Jakie usługi z zakresu stomatologii estetycznej oferuje Dental Pearl?

W ramach stomatologii ogólnej i estetycznej świadczymy usługi stomatologiczne w pełnym zakresie, a przed wszystkim oferujemy - leczenie próchnicy, leczymy choroby przyzębia, dziąseł, paradontozę, ubytki klinowe, abrazje i erozje zębów, kompleksowe terapie w schorzeniach takich jak np. bruksizm, wykonujemy leczenie kanałowe (endodontyczne) oraz ponowne leczenie kanałowe (reendodontyczne) wg najwyższych światowych standardów, proponujemy wybielanie gabinetowe na jednej wizycie wykorzystując numer 1 na świecie wśród lamp do wybielania tzn. Philips Zoom! Advanced Power wykonujemy procedury bondingu, przeprowadzamy profesjonalną higienizację zębów w protokole Guided Biofilm Therapy. Na każdym etapie leczenia posiłkujemy się skanerem wewnątrzustnym 3D Cemeo Elegant 3 oraz nowoczesnymi technikami wirtualnego planowania.

Jakie usługi obejmuje stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to dział stomatologii zajmujący się estetyką i wyglądem zębów pacjenta. Specjalista w dziedzinie stomatologii estetycznej ocenia także wygląd zgryzu a nstępnie podejmuje działania zmierzające do jego poprawy.

Jakie zabiegi mogą ukryć brzydkie zęby?

Rozwiązaniem problemów moga być nakładki na zęby. Pozwolą na śnieżnobiały uśmiech i prawidłowy zgryz. Mogą także uzupełnić uzębienie. Wymieńmy przykładowo nakładki porcelanowe tzw. licówki, nakładki wybielające, nakładki prostujące zęby oraz relaksacyjne. Nakładki pomogą w zapobieganiu nocnemu zgrzytaniu zębami.

Skontaktuj się z nami
 
Polecamy kontakt bezpośredni
☎ +48 503846743
 
📧 info@dentalpearl.pl
 
lokalizacjaul. Rybnicka 134, Mikołów
🅿️ Rybnicka 132
Centrum Stomatologii Dental Pearl

43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 134, 🅿️ wjazd: Rybnicka 132

Dental Pearl   ≫  homePage   ≫  Stomatologia estetyczna