Stomatologia estetyczna

Usługi stomatologii estetycznej świadczone w Dental Pearl.

Umów się już dziś! - wybielanie, licówki ceramiczne, korony i mosty porcelanowe, estetyczne wypełnienia i wiele innych.


Klinika Dental Pearl to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji oraz specjalistycznego leczenia chirurgicznego w zakresie chirurgii szczękowo – twarzowej, niedostępnym w Rejonowych Poradniach Stomatologii Ogólnej.
 
Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe usługi, które przywrócą piękny uśmiech nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Koncentrujemy się na profilaktyce, eliminowaniu chorób przyzębia, leczeniu zachowawczym i endodontycznym oraz uzupełnianiu braków zębowych dzięki leczeniu protetycznemu i implantologicznemu.
 
Nasz gabinet jest stworzony z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt i materiały dostępne w stomatologii. W ramach stomatologii ogólnej i estetycznej świadczymy usługi stomatologiczne w pełnym zakresie, a przed wszystkim oferujemy:

 1. Leczenie próchnicy poprzez jej skuteczne usuwanie i wykonywanie estetycznej odbudowy tkanek zęba niezależnie od rozmiaru ubytków od drobnych ubytków obejmujących jedną powierzchnię zęba po rozległe, estetyczne odbudowy koron zębów z wykorzystaniem wkładów koronowo – korzeniowych indywidualnych, lanych i wykonanych z włókna szklanego, poprzedzone leczeniem kanałowym (endodontycznym pod mikroskopem),
   
 2. Leczymy choroby przyzębia, dziąseł, paradontozę, ubytki klinowe, abrazje i erozje zębów,
   
 3. Prowadzimy kompleksowe terapie w schorzeniach takich jak np. bruksizm, polegające na eliminacji przeciążeń zwarciowych, korekcie zgryzu, artykulacji i okluzji oraz wykonywaniu szyn relaksacyjnych w oparciu o skany szybkie skany zewnątrzustne 3D,
   
 4. Nie przebieramy w środkach! Wykonujemy leczenie kanałowe (endodontyczne) oraz ponowne leczenie kanałowe (reendodontyczne) w najwyższych światowych standardach, wykorzystując sprzęt najwyższej jakości. Stosujemy standardowo mikroskop endodontyczny, maszynowe opracowywanie kanałów, a także wypełnianie kanałów metodą kondensacji pionowej gutaperki na gorąco z wykorzystaniem urządzenia Gutta Smart. Wieloletnie doświadczenie w tego typu zabiegach oraz najwyższej jakości materiały i precyzyjne urządzenia dają gwarancję leczenia na najwyższym poziomie obarczonego minimalnym ryzykiem powikłań.
   
 5. Podejmujemy wezwania leczenia w każdym przypadku nie wymagającym leczenia szpitalnego.
   
 6. Wykonując procedury bondingu polegające na minimalnie inwazyjnej zmianie koloru i kształtu zębów, wykorzystujemy materiały kompozytowe zawierające drobiny ceramiki i porcelany, przez co jesteśmy w stanie uzyskać doskonałe rezultaty estetyczne leczenia pod postacią tzw. Hollywood Smile.
   
 7. Osobom nieusatysfakcjonowanym kolorem swoich zębów proponujemy wybielanie gabinetowe na jednej wizycie wykorzystując numer 1 na świecie wśród lamp do wybielania, mianowicie Philips Zoom! Advanced Power, a także wybielanie domowe metodą nakładkową. Nakładki wykonujemy w technologii skanów 3D Cameo Elegant 3, gdzie poza precyzją wykonania otrzymujemy nakładki wybielające w ciągu 3 dni roboczych.
   
 8. Każdemu pacjentowi zalecamy na początku leczenia oraz w razie potrzeby, przeprowadzenie profesjonalnej higienizacji zębów w protokole Guided Biofilm Therapy. Jest to obecnie złoty standard postępowania w specjalistyczniej profilaktyce i higienie jamy ustnej. Procedura pozwala na całkowite usunięcie biofilmu, złogów nazębnych i kamienia nazębnego zarówno nad jak i poddziąsłowego poprzez piaskowanie, skaling ultradźwiękowy oraz polerowanie powierzchni zębów. Dopełnieniem procedury jest profesjonalna, uodparniająca przed próchnicą zębów, fluoryzacja.
   
 9. W przypadku odbudowywania braków zębowych świadczymy pełen wachlarz usług stomatologicznych, od najprostszych budżetowych rozwiązań pod postacią protez ruchomych osiadających, poprzez protezy szkieletowe z estetycznymi elementami precyzyjnymi (zasuwami, zatrzaskami), aż po złożone prace protetyczne oparte na implantach zębowych – odtwarzanie pojedynczych ubytków zębowych, odbudowa kilku brakujących zębów po złożone rekonstrukcje zgryzu u pacjentów bezzębnych borykających się z problemem zaniku kości (np. All on 4 implants). W tych przypadkach wykonujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo –twarzowej – między innymi augmentacje kostne polegające na wykonywaniu przeszczepów kostnych ksenogenicznych lub autogenicznych.
   
 10. Na każdym etapie leczenia posiłkujemy się skanerem wewnątrzustnym 3D Cemeo Elegant 3 oraz nowoczesnymi technikami wirtualnego planowania. Dzięki wsparciu tych technologii uzyskujemy maksymalnie dobry wynik leczenia, niedostępny klasycznymi metodami leczenia, zarówno na etapie diagnostyki i przygotowywania do leczenia jak i w ostatnim etapie wykonywania precyzyjnych prac protetycznych.
   
 11. Dla maksymalnego komfortu pacjenta w Stomatologia Dental Pearl stosujemy szeroki wachlarz znieczuleń, od prostych powierzchownych i nasiękowych znieczuleń miejscowych, poprzez bardziej specjalistyczne znieczulenia przewodowe, gdzie środek znieczulający podawany jest w pobliżu pnia nerwu zaopatrującego dany obszar anatomiczny objęty działaniem terapeutycznym, po bardzo skomplikowane znieczulenia ogólne wykonywane przez doświadczony zespół anestezjologiczny.
   

Usługi stomatologii estetycznej w Dental Pearl świadczone są w atrakcyjnych cenach. Akceptujemy płatności gotówką oraz w formie elektronicznej. Zakres cenowy usługi zależy m.in. od stanu klinicznego uzębienia. Orientacyjnie - zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej mieszczą się w zakresie od PLN 100.00 a PLN 600.00.
Więcej na ten temat znajdziesz w Cenniku Usług Dental Pearl

Zabiegi stomatologii estetycznej, gabinet dentystyki Denatal Pearl
Zabiegi stomatologii estetycznej, ilustracja
wordMarkLogo

Zabiegi stomatologii estetycznej, gabinet stomatologii Denatal Pearl
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 134
☎ +48 503846743
☎ +48 601774443
e-mail: info@dentalpearl.pl

by Daniel Szram, Mikołów, modyfikowano 2022-11-03 / utworzono 2022-08-14

FAQ - zakres usług w zakresie stomatologii estetycznej

Jakie usługi z zakresu stomatologii estetycznej oferuje Dental Pearl?

W ramach stomatologii ogólnej i estetycznej świadczymy usługi stomatologiczne w pełnym zakresie, a przed wszystkim oferujemy - leczenie próchnicy, leczymy choroby przyzębia, dziąseł, paradontozę, ubytki klinowe, abrazje i erozje zębów, kompleksowe terapie w schorzeniach takich jak np. bruksizm, wykonujemy leczenie kanałowe (endodontyczne) oraz ponowne leczenie kanałowe (reendodontyczne) wg najwyższych światowych standardów, proponujemy wybielanie gabinetowe na jednej wizycie wykorzystując numer 1 na świecie wśród lamp do wybielania tzn. Philips Zoom! Advanced Power wykonujemy procedury bondingu, przeprowadzamy profesjonalną higienizację zębów w protokole Guided Biofilm Therapy. Na każdym etapie leczenia posiłkujemy się skanerem wewnątrzustnym 3D Cemeo Elegant 3 oraz nowoczesnymi technikami wirtualnego planowania.

Jakie usługi obejmuje stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to dział stomatologii zajmujący się estetyką i wyglądem zębów pacjenta. Specjalista w dziedzinie stomatologii estetycznej ocenia także wygląd zgryzu a nstępnie podejmuje działania zmierzające do jego poprawy.

Jakie zabiegi mogą ukryć brzydkie zęby?

Rozwiązaniem problemów moga być nakładki na zęby. Pozwolą na śnieżnobiały uśmiech i prawidłowy zgryz. Mogą także uzupełnić uzębienie. Wymieńmy przykładowo nakładki porcelanowe tzw. licówki, nakładki wybielające, nakładki prostujące zęby oraz relaksacyjne. Nakładki pomogą w zapobieganiu nocnemu zgrzytaniu zębami.

Skontaktuj się z nami
 
Polecamy kontakt bezpośredni
☎ +48 601774443
☎ +48 503846743
 
📧 info@dentalpearl.pl
 
lokalizacjaul. Rybnicka 134, Mikołów
🅿️ Rybnicka 132
Centrum Stomatologii Dental Pearl

43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 134, 🅿️ wjazd: Rybnicka 132

Dental Pearl   ≫  homePage   ≫  Stomatologia estetyczna